+420 602 252 677 bouckova@tfnet.cz
Fitstudio sportovních aktivit

SportManie

Tolik potřebná všeobecná příprava dětí obsahuje základy gymnastiky, míčových her, atletiky a rozvoj motoriky.

SportManie – Intervalový trénink pro náctileté ve věku 10–15 let | 1x týdně

Aerobní cvičení, kondiční posilování, protahování, jógová cvičení, cvičení s hudbou a cvičení s využitím různých cvičebních pomůcek. Zažijete soutěže a hry venku i v tělocvičně a osvojíte si pravidla týmové spolupráce. Jednoduše ideální aktivita pro děti, které nemají vybranou sportovní specializaci a chtějí sportovat pro radost, protože vědí, že hýbat se je normální. Program zároveň funguje jako další úroveň Dětí na startu nebo doplněk k tanečním kurzům a je určen pro úplně všechny děti. Možná je i příprava na soutěže, vystoupení či zařazení do dalších soutěžních forem.

A co tedy Sport-Manie přesně je? Vlastně se jedná o tolik žádanou nadstavbu celorepublikového projektu Děti na startu, která počítá s dalším zapojením sportující mládeže, právě po ukončení lekcí DNS. Stejně tak, jako v ostatních formách vzdělávání, je i tady nesmírně důležitá kontinuita. Po absolvování lekcí DNS spousty dětí zamíří do specializovaných sportovních klubů a pokračují ve vybraném či oblíbeném sportu. Co ale všichni ostatní, kteří vědí, že hýbat se je důležité a pohyb jim přináší radost? Ne každý má možnost pokračovat v tom, co by chtěl a co by ho bavilo. Důvodů může být mnoho. Kromě nedostatku prostředků, časové náročnosti či geografické vzdálenosti ovšem i nízké sebevědomí, chybějící talent, nezájem soutěžit – poměřovat se s ostatními… Právě pro takové děti je určen projekt Sport-Manie. A nejen pro ně. Vhodně postavené aktivity mohou děti absolvovat i se svými rodiči, jejichž zapojení je vždy ku prospěchu věci.

Cílem projektu je aktivní zapojení dětí do programu lekcí tak, aby je co nevíce oslovil a byly vtaženy do dění, a to nejen toho sportovního. Tvorba programu probíhá za účasti specializovaného trenéra, základní důraz je ovšem kladen na aktivitu dětí samotných. Lekce probíhají v tělocvičnách i venku podle počasí i aktuálního plánu.

Sport-Manie je prostě pohybovou aktivitou pro děti ve věku 10–15 let se zaměřením na prevenci nežádoucích společenských jevů s cílem naučit je samostatně vyhledat odpovídající aktivitu jako využití volného času. Jednoduše umožnit sportování všem!

FSAdokumenty ke stažení

Leták našich dětských aktivit

Vytiskněte si svůj leták, třeba se vám bude hodit na nástěnku.

Přihláška do Dětí na startu

Rovnou si vyplňte svou přihlášku do kurzu Děti na startu.

GDPR souhlas k přihlášce DNS

Nezbytný dokument k tomu, abychom měli vzájemně jasno.

Nevíte si s něčím rady?

Zeptejte se Jany!

Naše skvělá Jana Boučková je srdcem Fitstudia, které aktivně tepe v režimu 24/7.
I když..., v noci jí raději jen pište.

FŠIchni naši milí

Jsme rádi, že nás máte rádi

Moc díky!

“Dívala jsem se na video, které jste dali na Facebook a jsem strašně moc ráda, že máte propojenou sportovní aktivitu i s učením – jako třeba barvy. S Matyáškem chodíme na logopedii, začal později mluvit, prý kvůli nepropojeným hemisférám, jelikož jako miminko nelezl po kolínkách. S tím souvisí i to, že si hůře pamatuje barvy. Tohle je pro něj prostě super spolu s procvičováním jemné motoriky – to on potřebuje jako sůl – takže jsem moc ráda, že jsme mu našli "aktivitu", kde se pobaví, najde nové kamarády a i procvičí, co je pro něj důležité. Moc díky :)”

Markéta Menšíková, spokojená maminka

FSA má šťávu

“S Janou a její partou spolupracujeme už dlouho a přeju si jen to, aby bylo takových víc. Dalších slov netřeba.”

Eva Trhoňová, AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav

Pain Free – cvičení „šité na míru“

“Díky paní Janě Boučkové jsem objevila Fit Pain Free – cvičení „šité na míru“ mým zdravotním problémům.

Vzhledem k trvalým bolestem zad po padesátce, ke kterým se přidaly ještě silné bolesti v pravém rameni a omezená hybnost celé ruky, jsem se rozhodla požádat paní Boučkovou o individuální cvičební plán. Cvičím pravidelně každý den, první 3 týdny 1,5 hodiny. Postupně jsem cítila, jak se mi napřimuje páteř, bolesti slábnou a po 3 týdnech jsem rozhýbala pravou ruku. Teď již cvičím 6 týdnů a kromě fyzického zlepšení se cítím mnohem lépe i psychicky.

Velmi paní Boučkové děkuji za výběr cviků a veškeré odborné konzultace. Ve cvičení budu rozhodně pokračovat, ta úleva za to stojí!”

Eva Rámová, Semily

Aktuálně
z fitstudia

Rouška FSA

Koupí klubové roušky podpoříte činnost FSA. Nabízíme následující velikosti: 3–6 let7–12...

číst více

Kam Za námi
do Semil?

Sportovní centrum
Semily
3. května 327
513 01 Semily
www.sportovni-centrum.cz

Kam Za námi
do Brodu?

Železný Brod
Tělocvičná jednota Sokol
Masarykova 500
468 22 Železný Brod
Facebook Sokol-zb.cz

KONTAKT
A VŠE OSTATNÍ

Fitstudio sportovních aktivit
Jana Boučková
Záškolí 195
468 22 Železný Brod

T | +420 483 391 555
M | +420 602 252 677
E | bouckova@tfnet.cz

IČO | 270 49 779
BANKA | 181472225/0600 (Moneta Money Bank)

Share This