+420 602 252 677 bouckova@tfnet.cz
Fitstudio sportovních aktivit

FSAktivity PRO DOSPĚLÉ

Nemusíte vyzkoušet všechno, ale když jo, tak se budeme potkávat několik dalších let a nebude se vám chtít skončit. Nabízíme opravdu hodně.

Co u nás cvičíme?

…bez jakékoli preference priority pořadí – prostě si jen vyberte!

U nás v FSA najdete opravdu téměř všechno, na co si jen vzpomenete. Skupinové lekce, cvičení pro ŽENY i MUŽE bez rozdílu věku. A ano, máme speciální hodiny i pro SENIORY či osoby, které pečují o dlouhodobě nemocné.

A když tvrdíme, že si u nás najde právě to svoje opravdu každý, je to fakt. Přesvědčte se sami. Navíc jsme skvěle vybaveni. Kromě profesionálně proškolených lektorů – můžete na ně nakonec mrknout v jejich profilech – máme i spoustu pomůcek pro vlastní cvičení. Najdete u nás Slide, FlexiBar, TheraBand, Overbally, dvoukilové míče, různé druhy činek a mnoho dalšího.

Individuální cvičení

Jste začátečník a plavete v tom nebo prostě jenom stojíte o osobní přístup? Nevyhovují vám vypsané hodiny v našem rozvrhu? Nevadí! Dejte nám vědět a určitě se dohodneme. Vybereme ten správný čas právě pro vás mimo náš standardní rozvrh.

Lekce pro firmy

Uvažujete o netradičních benefitech pro své zaměstnance a nevíte si rady? Rádi vám připravíme unikátní plán, který bude respektovat vaše časové preference. Navíc se společně poradíme a připravíme skladbu cvičení i lekcí přímo na míru vašich lidí. Jsme profesionálové a umíme – třeba na základě stereotypní fyzické či psychické zátěže při konkrétní pracovní činnosti – specifikovat kompenzační cvičení. Prostě umíme pomoci.

󬓲

Aktivace hlubokého stabilizačního systému

Důležitá aktivita, která posiluje svalstvo HSS. To jsou ty svaly, které používáme k udržení trupu vůči zemské gravitaci ve vzpřímené poloze při všech pohybových aktivitách. Cvičením společně tyto svaly zaktivujeme, zkorigujeme postavení těla a napřímíme páteř. Velmi účinné a prospěšné.

󬓲

Bodystyling

Evergreen, který nikdy neomrzí – Bodystyling prostě “peče buchty”. V hodině budete posilovat problémové partie vlastní vahou, anebo s drobnými pomůckami, jako jsou činky a gumičky. Výsledek je nicméně zaručen.

󬓲

Cvičení na velkých balónech (velkém pružném míči)

Tahle akce využívá balón jako skvělou balanční pomůcku. Objevíte cvičení, které vlastně odpovídá všem druhům fitness aktivit. Na balóny mohou naskočit lidé s nadváhou, nemocní a třeba i sportovci. Omezení prakticky neexistuje.

󬓲

Cvičení pro osoby pečující o dlouhodobě nemocné

Obdivujeme všechny, kteří mají vnitřní i fyzickou sílu, dlouhodobě se starat o nemocné. Spolupracujeme proto se společností Tulipán, která se rodinám s dlouhodobě nemocnými osobami věnuje. Snažíme se pomoci aspoň s fyzickou stránkou věci tak, aby zbylo více sil na všechno ostatní.

󬓲

Dance aerobik

Je určen všem, kdo se chtějí při cvičení i bavit. Aerobní cvičení využívá mimo tradičního aerobiku i různé formy tanečních stylů. Mezi další modifikace patří střídání pomalejšího a vysokého tempa. Můžeme si společně pohrát i s různými obtížnostmi choreografie.

󬓲

Flexi Bar

S kmitací tyčí se vyřádíte a navíc uděláte i něco pro sebe. Je to velmi důmyslné rehabilitační náčiní, které působí coby vynikající prevence při bolestech zad. Cvičení zvládnou všechny věkové skupiny klientů.

󬓲

Kombinovaná hodina

Naše oblíbené “kombo” obnáší půlhodinku S–cycling, která je doplněna tradičním posilovacím blokem. Vypotíte a vyrýsujete. Co víc si přát!?

󬓲

P-Class

Posilovací hodina, která vás při správném vedení dostane do kondice a výborně vyrýsuje. Zaměřujeme se na posilování problémových zón, mezi které patří břišní, hýžďové a stehenní svaly. Nevynecháváme vršek, takže se vám nezkrátí ani svaly na pažích. Využíváme k akci různé druhy pomůcek. Typicky činky, posilovací gumy či zátěže.

󬓲

S–cycling

Pekelně aerobní aktivita na stacionárním kole. Disponuje bohatým zásobníkem cviků/pohybů, střídáním zátěže a silových i rychlostních prvků. To vše doprovázeno motivační hudbou, která podpoří celkový efekt.

󬓲

Stepy

To je takové to aerobní cvičení na vyvýšeném stupínku, které původně vzniklo ze step aerobiku. Ale nebojte, nebudeme vás trápit žádnými složitými kreacemi. Základní kroky se naučí opravdu každý. V rytmu hudby si prima zacvičíte a spálíte nějaký ten “kilodžaul”.

󬓲

Thera Band

Populární zdravotní a posilovací cvíčo, ke kterému potřebujeme jenom 3,5 metru dlouhou speciální gumu. Hodinu vyplníme unikátními cviky, které mají za cíl především posílit a jsou vhodné třeba pro osoby, které trpí problémy spojenými se zátěžovým držením těla.

󬓲

Body and Mind

“Tělo&Mysl” patří mezi ta cvičení, která jsou vhodná coby prevence přetížení pohybového aparátu – především bolestí zad. Zároveň však slouží ke kompenzaci již vytvořeného zátěžového držení těla a jako stabilizační či korekční cvičení. Jo, a cvičíme bez bot!

󬓲

Bosu

Oblíbené cvíčo se celé točí kolem “půlbalónu”. Teda, v tomto případě přímo na něm. Unikátní balanční pomůcka umožňuje sestavit hodinu třeba s kardio programem, balantes a mnoha dalšími.

󬓲

Cvičení pro muže

Je nám jasné, že chlapi od cvičení ve fitku očekávají něco úplně jiného, než dámy. A nemusí to být zrovna tradiční posilovna. Máme pro ně speciálně postavenou hodinu, která bezvadně kombinuje posilování se strečinkem. Prostě, výsledek bez bolavého těla.

󬓲

Cvičení pro seniory

Není to jednoduché, ale stačí jen začít. Takže vlastně je! Jste 60+ a máte pohybový deficit? Přijďte k nám na dopolední hodinku, která bude sestavená s ohledem na vaše potřeby i tělesné možnosti.

󬓲

FitPainFree

Ač se tohle cvičení může mnohým jevit jako zázrak, jde o profesionální a unikátní metodu, která pomůže od chronických bolestí pohybového aparátu. A prakticky každému bez výjimky!

ZJISTĚTE O FITPAINFREE VÍC…

󬓲

Intervalový trénink

V této hodině budeme v daných časových intervalech střídat jednoduché cviky s odpočinkem. Každá hodina se staví na míru přesně dané skupině cvičenců a je zcela přizpůsobena jejich možnostem i věku.

󬓲

Jemná jóga & Flow Vinyása jóga / Meditační a dechová cvičení

Jojo, u nás si zacvičíte i jógu. Máme na to svoje profíky a litovat rozhodně nebudete. Tradiční hodina dodržuje pravidelné opakování základních jógových pozic (asán), které jsou dynamicky řazeny za sebou. Zeptejte se Jany na víc…

󬓲

Kruhový/Funkční trénink

Tahle hodinka je rozdělená přesně napůl. V první části si dáte jednoduché aerobní cvičení, které je pečlivě sestaveno lektorem. Druhá třicetiminutovka bude “ostřejší”. V pravidelných intervalech se tady budou střídat posilovací a kardiovaskulární zátěž s odpočinkem. 

󬓲

Pilates

Vlastně už stoletá cvičební metoda, která se zaměřuje na řízení pohybu ze středu těla. Jejím cílem je komplexní zlepšení kontroly nad vlastním tělem s efektem celkového posílení a zvýšení ohebnosti.

󬓲

Slide pásy


Oblíbená “klouzačka” je na trhu už pěkně dlouho, což jí ale ani trochu neubralo na atraktivitě. Jde o velmi účinné kardio cvičení, kde na speciálním kluzkém pásu napodobujete pohyb tradičního bruslení. Takže trénink na inliny i zimní bruslení jako dělaný. Pásy i speciální návleky máme připravené.

󬓲

Tabata

Netradiční trénink, který významně přispívá ke zlepšení výkonnosti. Celé cvičení sestává z osmi dvacetisekundových cviků, které jsou proloženy desetisekundovým odpočinkem.

󬓲

Zumba

Tradiční tanečně–aerobní hodina s “latino” prvky, která významně střídá aerobní a anaerobní zátěž. Prostě se zapotíte při svižném tanci a budete šťastné.

Ušetřete

10%

nákupem permanentky

Znáte to

Míň někdy znamená víc

Sáhněte si do svědomí – "permice" má prostě tu magickou moc, zvednout vás z gauče.

Nevíte si s něčím rady?

Zeptejte se Jany!

Naše skvělá Jana Boučková je srdcem Fitstudia, které aktivně tepe v režimu 24/7.
I když..., v noci jí raději jen pište.

FŠIchni naši milí

Jsme rádi, že nás máte rádi

Moc díky!

“Dívala jsem se na video, které jste dali na Facebook a jsem strašně moc ráda, že máte propojenou sportovní aktivitu i s učením – jako třeba barvy. S Matyáškem chodíme na logopedii, začal později mluvit, prý kvůli nepropojeným hemisférám, jelikož jako miminko nelezl po kolínkách. S tím souvisí i to, že si hůře pamatuje barvy. Tohle je pro něj prostě super spolu s procvičováním jemné motoriky – to on potřebuje jako sůl – takže jsem moc ráda, že jsme mu našli "aktivitu", kde se pobaví, najde nové kamarády a i procvičí, co je pro něj důležité. Moc díky :)”

Markéta Menšíková, spokojená maminka

FSA má šťávu

“S Janou a její partou spolupracujeme už dlouho a přeju si jen to, aby bylo takových víc. Dalších slov netřeba.”

Eva Trhoňová, AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav

Pain Free – cvičení „šité na míru“

“Díky paní Janě Boučkové jsem objevila Fit Pain Free – cvičení „šité na míru“ mým zdravotním problémům.

Vzhledem k trvalým bolestem zad po padesátce, ke kterým se přidaly ještě silné bolesti v pravém rameni a omezená hybnost celé ruky, jsem se rozhodla požádat paní Boučkovou o individuální cvičební plán. Cvičím pravidelně každý den, první 3 týdny 1,5 hodiny. Postupně jsem cítila, jak se mi napřimuje páteř, bolesti slábnou a po 3 týdnech jsem rozhýbala pravou ruku. Teď již cvičím 6 týdnů a kromě fyzického zlepšení se cítím mnohem lépe i psychicky.

Velmi paní Boučkové děkuji za výběr cviků a veškeré odborné konzultace. Ve cvičení budu rozhodně pokračovat, ta úleva za to stojí!”

Eva Rámová, Semily

Aktuálně
z fitstudia

Rouška FSA

Koupí klubové roušky podpoříte činnost FSA. Nabízíme následující velikosti: 3–6 let7–12...

číst více

Kam Za námi
do Semil?

Sportovní centrum
Semily
3. května 327
513 01 Semily
www.sportovni-centrum.cz

Kam Za námi
do Brodu?

Železný Brod
Tělocvičná jednota Sokol
Masarykova 500
468 22 Železný Brod
Facebook Sokol-zb.cz

KONTAKT
A VŠE OSTATNÍ

Fitstudio sportovních aktivit
Jana Boučková
Záškolí 195
468 22 Železný Brod

T | +420 483 391 555
M | +420 602 252 677
E | bouckova@tfnet.cz

IČO | 270 49 779
BANKA | 181472225/0600 (Moneta Money Bank)

Share This