+420 602 252 677 bouckova@tfnet.cz
Fitstudio sportovních aktivit

FitPainFree

Osvědčená, jednoduchá a velmi šetrná metoda cvičení je světovou jedničkou v oblasti „nelékařské“ úlevy od bolesti.

FitPainFree v FSA

Ač se tohle cvičení může mnohým jevit jako zázrak, jde o profesionální a unikátní metodu, která pomůže od chronických bolestí pohybového aparátu. A prakticky každému bez výjimky!

FitPainFree je unikátní a osvědčený systém cvičení podle amerického lékaře P. Egoscue, který je světovou jedničkou v oblasti „nelékařské“ úlevy od bolesti. Už tisíce lidí po celém světě poznaly její sílu, a to díky velmi vysoké úspěšnosti. Úlevu totiž přinesla až 94% všech cvičících. Naučila je lépe poznat vlastní pohybový systém či funkce těla, pracovat s nimi, šetrně zvolit tu správnou formu samoléčebného procesu a za pomoci profesionálně vyškolených lektorů tak dojít k osvobození se od chronické bolesti, která ovládala celý jejich život.

Ochrana vlastního zdraví a péče o tělo jsou základními úkoly každého jednotlivce. Rádi vás naučíme, jak o své tělo pečovat a nenásilnou formou vám pomůžeme napravit či upravit zažité stereotypy a negativní pohybové návyky. Po našich lekcích objevíte svaly, o kterých jste doposud ani nevěděli, probudíme je společně k životu a naučíme vás, správně je používat.  Žádný strach, cvičení je profesionální po všech stránkách, takže máme cvičební bloky pro všechny typy klientů. Každému se individuálně věnujeme na základě posouzení jeho aktuálního tělesného stavu.

FitPainFree je jednoduchou a efektivní metodou, jak pomoci lidem při individuálních a těžko specifikovatelných bolestech zad, ramen, loktů, zápěstí, kyčlí, kolen a kotníků. Účinně pomáhá při chronických migrénách. Koriguje vtočené či vytočené špičky a nohy do „X“ nebo „O“.

FitPainFree cvičení je vhodné doslova pro všechny věkové kategorie a rizikové skupiny, které typicky představují sportovci, děti ve vývoji, senioři a osoby se sedavým zaměstnáním. FitPainFree se rovněž skvěle hodí jako jednoduché cvičení do kanceláře – zvládne ho úplně každý při zachování veškerého osobního komfortu, přičemž účinnost je velmi vysoká. Sportovci jej zase využívají jako ideální Core training a dětem i mládeži poskytne podmínky k vytvoření funkčního svalového základu.

Na cvičení se můžete přihlásit v našem rezervačním systému.

Hodiny vede Jana Boučková, která je jednou z mála certifikovaných lektorů v Česku a jedinou v Libereckém Kraji.

Mnoho dalšího si můžete přečíst i na webu www.fitpainfree.com

Máme na to papír…

Certifikát instruktora FitPainFree

Certifikát naší Jany, který dává jistotu, že se o Vás fakt skvěle postará.

Ovědčení instruktora zdravotní tělesné výchovy

Osvědčení naší Jany, který dává jistotu, že se o Vás fakt skvěle postará.

Nevíte si s něčím rady?

Zeptejte se Jany!

Naše skvělá Jana Boučková je srdcem Fitstudia, které aktivně tepe v režimu 24/7.
I když..., v noci jí raději jen pište.

FŠIchni naši milí

Jsme rádi, že nás máte rádi

Moc díky!

“Dívala jsem se na video, které jste dali na Facebook a jsem strašně moc ráda, že máte propojenou sportovní aktivitu i s učením – jako třeba barvy. S Matyáškem chodíme na logopedii, začal později mluvit, prý kvůli nepropojeným hemisférám, jelikož jako miminko nelezl po kolínkách. S tím souvisí i to, že si hůře pamatuje barvy. Tohle je pro něj prostě super spolu s procvičováním jemné motoriky – to on potřebuje jako sůl – takže jsem moc ráda, že jsme mu našli "aktivitu", kde se pobaví, najde nové kamarády a i procvičí, co je pro něj důležité. Moc díky :)”

Markéta Menšíková, spokojená maminka

FSA má šťávu

“S Janou a její partou spolupracujeme už dlouho a přeju si jen to, aby bylo takových víc. Dalších slov netřeba.”

Eva Trhoňová, AC Jumping Kangaroos Mladá Boleslav

Pain Free – cvičení „šité na míru“

“Díky paní Janě Boučkové jsem objevila Fit Pain Free – cvičení „šité na míru“ mým zdravotním problémům.

Vzhledem k trvalým bolestem zad po padesátce, ke kterým se přidaly ještě silné bolesti v pravém rameni a omezená hybnost celé ruky, jsem se rozhodla požádat paní Boučkovou o individuální cvičební plán. Cvičím pravidelně každý den, první 3 týdny 1,5 hodiny. Postupně jsem cítila, jak se mi napřimuje páteř, bolesti slábnou a po 3 týdnech jsem rozhýbala pravou ruku. Teď již cvičím 6 týdnů a kromě fyzického zlepšení se cítím mnohem lépe i psychicky.

Velmi paní Boučkové děkuji za výběr cviků a veškeré odborné konzultace. Ve cvičení budu rozhodně pokračovat, ta úleva za to stojí!”

Eva Rámová, Semily

Aktuálně
z fitstudia

Rouška FSA

Koupí klubové roušky podpoříte činnost FSA. Nabízíme následující velikosti: 3–6 let7–12...

číst více

Kam Za námi
do Semil?

Sportovní centrum
Semily
3. května 327
513 01 Semily
www.sportovni-centrum.cz

Kam Za námi
do Brodu?

Železný Brod
Tělocvičná jednota Sokol
Masarykova 500
468 22 Železný Brod
Facebook Sokol-zb.cz

KONTAKT
A VŠE OSTATNÍ

Fitstudio sportovních aktivit
Jana Boučková
Záškolí 195
468 22 Železný Brod

T | +420 483 391 555
M | +420 602 252 677
E | bouckova@tfnet.cz

IČO | 270 49 779
BANKA | 181472225/0600 (Moneta Money Bank)

Share This